Кошик
241 відгук
интернет-магазин «My Indigo»
+380
97
388-92-62
+380
93
508-36-00
+380
66
422-51-47
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Крижми для хрещення

 

Ексклюзивні крижми для хрещення ручної роботи

У цьому розділі нашого інтернет-магазину ви знайдете необхідний аксесуар на свято "Таїнство хрещення". Саме крижма є самим головним і самим потрібним придбанням для хрещення. Традиційно крыжмой вважається будь-яка нова біла тканина, полотно, рушник, яку ви запросто зможете пошити і самі, а можете придбати його у нас,адже саме ми подбали про те що б Ваша крижма була неповторною, оригінальною і зробленої виключно з самих натуральних матеріалів, що зовсім не мало важливо для маленького малюка, якого ви збираєтеся охрестити.

Саме хрещення означає очищення людини від усіх гріхів, а крижма є символом цього і прийнято її не прати зберігати після хрещення все життя, адже вона є оберегом і у випадку, якщо людина хворіє, то крижму прикладають до хворого місця або просто її приховують.

У нас ви зможете замовити крижму з вишитим ім'ям вашого малюка і датою хрестин будь-якого кольору (Ціна вишивки імені +60 гривень до вартості крижми,вишивка дати +50 гривень).

Іменні крижми робляться за передоплатою та під замовлення, перед замовленням саме й крижми бажано в письмовому вигляді уточнити всі нюанси і тонкощі, а також правильність написання Імені дитини, так як за церковним звичаям не всі імена пишуться і вимовляються як це робите Ви. Тому заздалегідь уточніть це в церкві і повідомте нам, а нашим завданням є все інше,а саме шикарне виконання крижму зробленої з любов'ю. До будь-якої з крыжм ви можете підібрати в нас хрестильну сорочку, головні убори,мішечки для першого локони і безліч інших аксесуарів.

 

1 2 ... 6